AlleCell Ürün Görseli

Kullanıcı Yorumları

Allecell Krem Nedir?

Ağrı kremi olarak bilinen allecell krem (kök hücre kremi) içeriğinde bulunan bileşenler sayesinde hücre yenileyici özelliği kullanıcılara sunmaktadır. Kıkırdak yenileme ve onarma, ağrıları hafifletme, şişlikleri geçirme gibi birçok faydalı ve olumlu etki yaratan allecell krem romatizma ve fıtık gibi birçok hastalık üzerinde de tedavi edici özelliği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra osteoporoz, artrit ve siyatik gibi hastalıklar üzerinde iyileştirici özelliği vardır.

Allecell Kremin İçerisinde Neler Bulunmaktadır? Bunlar Nelerdir?

İçerisinde kolojen tip2, glucosamine, kodroitin ve enginar özü bulununan doğal ve bitkisel içerikli ağrılara iyi gelen bir kremdir

Kolojen tip2 Nedir?

Kollojen türleri genellikle fibriler formunda bulunan bir protein ailesindendir. Bu proteinler, germek için dokuya mekanik bir güç kazandırma fonksiyonuna sahiptir. Oral yoldan yutulması vucudun kendi tip II kolejenini azaltır. Ek olarak eklem sağlığına olumlu yönde etki göstermektedir.

Glucosamine Nedir?

Glukozamin hap şeklindeki takviye olarak alınabilir ve ağırlıklı olarak kireçlenme tarzı hastalıkların tedavisinde,e klem ağrılarının giderilmesinde  kullanılmaktadır. Eklem ağrılarına iyi gelen içeriği sayesinde, spor sonrası eklem yapılarında meydana gelen ağrıların ve sızıların giderilmesi için son derece etkili bir kapsüldür. Ek olarak eklem ağrılarının dışında kalça bölgesinde oluşan ağrılar için de kullanılabilir. Bu tip ağrılı problemler için ciddi bir önleyici kaynak niteliğini taşımaktadır. Glucosamine, vücuttaki etkisi için kondroitin adı verilen bileşikle ortaklaşa bir yapıda çalışmaktadır. Bu sebeple ürünümüzde ikisi de yer almaktadır. Dolayısıyla eklem yapılarının da bileşiğinde olmazsa olmaz olan ürün glucosaminedir.

Enginar Özü Nedir?

Enginar çiçekleri sebze olarak, taze yaprakları ve kökleri ise ilaç yapımında kullanılır. Eklemlerde meydana gelen ağrılar zaman içerisinde ciddi rahatsızlıklara yol açablir ve ileride iltihaplanmaya  sebep olabilir.

Allecell Kremin Faydaları Nelerdir?

Eklemlerde kıkırdak elastikiyeti sağlayarak yenilenme ve onarım sağlayarak ağrıları azaltır. Omurga ve eklem yerlerinde meydana gelen kronik rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olan bir kremdir. Yara ve ağrılar üzerinde ciddi oranlarda tedavi edici özelliği bulunmaktadır. Kök hücre yenileyici olarak adlandırılan bu doğal içerikli krem kıkırdak ve doku yenileyici özelliği ile dikkat çekmektedir. Eklem yerlerinde meydana gelen ağrılara bağlı olarak oluşan şişlik ve hissizleşme gibi durumların ortadan kalkmasına da yardımcı olur.

Allecell Kremini Kullanan Kişilerden Geri Dönüşler

Yorumlar oldukça olumludur. Hiçbir şekilde olumsuz dönüş almadık. Yorumlar dikkat çekmektedir. Ağrısı olan insan sayısının fazlalılığı ve bunu dile getiriş biçimi oldukça farklıdır. Bazıları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ağrılarım olduça fazla bitkisel içerikli ürün sipariş edeceğim diye eşime dertlenirken o beni benden önce düşünüp bir krem almış  vallahi huzura kavuştum. Bu yorum bizi oldukça sevindirdi. Bilinmesi gerekenler arasında kremi kullandıktan en geç 3 gün sonra etki göstermekte ve herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ürünümüzüden sizde faydanmak isterseniz sipariş verebilir hızlı bir şekilde ürünü adrese teslim alabilirsiniz. Ürün gizli paketleme olarak size ulaşıp siparişi veren kişi haricinde kimseye verilmeyeceği için gönül rahatlığı ile istediğiniz zaman sipariş verebilir ve ürünü istediğiniz an kullanabilirsiniz.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )